Skrivbordsställ i fajans
Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
SKRIVBORDSSTÄLL, fajans, troligen Frankrike, 1800-tal, med 2 ljushållare, skulpterade blommor, 2 bläckhorn med tennlock, bemålad "Hector Le Fevre 1821", längd ca 27, höjd ca 13,5 cm
Omfattande lagning, nagg, skador
346201
2015-11-30