Klara Kristalova Blandteknik

Klara Kristalova Blandteknik
Klara Kristalova Blandteknik

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLARA KRISTALOVA (född 1967):"One of the river", signerad K.Kristalova samt daterad 2010, blandteknik, 29x38 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

346202

2015-12-05