Monterbord

Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONTERBORD, 1900-tal, lösa mässingshjul utan gummi medföljer, höjd utan hjul ca 62, 75x45 cm

Slitage, skador

346203

2015-11-30