Lennart Hyland pris
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LENNART HYLAND, pris, glasobelisk med porträtt av Hyland, till årets populäraste TV-person 1987, signerad Jan Johansson Orrefors, höjd ca 42 cm, bok samt LP skiva medföljer,
PROVENIENS: Tuss Hyland
Smärre nagg på toppen
346221
2015-12-04