Lennart Hyland pris

Lennart Hyland pris
Lennart Hyland pris
Lennart Hyland pris
Lennart Hyland pris

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENNART HYLAND, pris, glasobelisk med porträtt av Hyland, till årets populäraste TV-person 1987, signerad Jan Johansson Orrefors, höjd ca 42 cm, bok samt LP skiva medföljer,
PROVENIENS: Tuss Hyland

Smärre nagg på toppen

346221

2015-12-04