Oljelampa fajans

Oljelampa fajans
Oljelampa fajans
Oljelampa fajans
Oljelampa fajans
Oljelampa fajans
Oljelampa fajans
Oljelampa fajans
Oljelampa fajans
Oljelampa fajans
Oljelampa fajans

Klubbat för:

5 400 SEK

1 000 SEK

OLJELAMPA, fajans, troligen Italien och 1800-tal, föreställande kvinna, höjd ca 31 cm

Slitage, nagg

346226

2015-11-30