Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Louis XVI-stil

Slitage, en med skador

346250

2015-11-29