Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAV SUNDIN (1900-tal): Utsikt över île de la Cité och La Conciergerie - Paris, signerad, olja på duk, ca 72x90 cm
Smärre dukskada ovantill
346277
2015-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här