Gustav Sundin

Gustav Sundin
Gustav Sundin
Gustav Sundin
Gustav Sundin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAV SUNDIN (1900-tal): Utsikt över île de la Cité och La Conciergerie - Paris, signerad, olja på duk, ca 72x90 cm

Smärre dukskada ovantill

346277

2015-11-30