Ejnar Kragh
2015-11-30
346285
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EJNAR KRAGH (1903-1981): Skogsväg, signerad och daterad -49, olja på duk, ca 79x99 cm