Ejnar Kragh

Ejnar Kragh
Ejnar Kragh
Ejnar Kragh
Ejnar Kragh

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EJNAR KRAGH (1903-1981): Skogsväg, signerad och daterad -49, olja på duk, ca 79x99 cm

346285

2015-11-30