Bengt Ribbentoft

Bengt Ribbentoft
Bengt Ribbentoft
Bengt Ribbentoft
Bengt Ribbentoft

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT RIBBENTOFT (född 1943): "Solrök", signerad, olja på duk, ca 99x80 cm

346287

2015-11-30