Fem färglitografier
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FÄRGLITOGRAFIER (5), Jeremy Gentilli (född 1926) två färglitografier med motiv av fiskar, signerade och numrerade, 38x52 cm
René Levrel (1900-1981), Sur le pont, signerad och numrerad, 34x42 cm
Pierre Henri Jacquot (1929-2009), Figur i profil, signerad och numrerad Jacquot, 3/80, 56x43 cm, blindstämpel Editions Empreinte
Bengt Nordenborg (född 1938), Tryckpress med apelsin, signerad och numrerad, 61x47 cm
oramade
346291
2015-12-05