Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
BJÖRN WIINBLAD, ljusstake, bemålad och glaserad terracotta, monogramsignerad och daterad Björn Wiinblad 66 Danmark, höjd 29,5 cm
346312
2015-11-30