Alois Arnegger oljemålning

Alois Arnegger oljemålning
Alois Arnegger oljemålning
Alois Arnegger oljemålning
Alois Arnegger oljemålning
Alois Arnegger oljemålning
Alois Arnegger oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALOIS ARNEGGER (Österrike, 1879-1967), landskap med gård och figur i solnedgång, signerad A Arnegger, olja på duk, 57 x 79 cm, oramad

Ytskador och duklagningar

346316

2015-12-03