Dekorelement Karl Johan

Dekorelement Karl Johan
Dekorelement Karl Johan
Dekorelement Karl Johan
Dekorelement Karl Johan
Dekorelement Karl Johan
Dekorelement Karl Johan
Dekorelement Karl Johan
Dekorelement Karl Johan
Dekorelement Karl Johan
Dekorelement Karl Johan
Dekorelement Karl Johan
Dekorelement Karl Johan

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, 3 st, Karl Johan, skuret trä, förgyllda, i form av gripar, höjd ca 34 cm

Skador, lagningar, en del (tass) saknas, en lös del (tass) medföljer

346323

2015-12-02