Fartygslanternor

Fartygslanternor
Fartygslanternor
Fartygslanternor
Fartygslanternor

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FARTYGSLANTEROR, 2 st, 1900-talets andra hälft, koppar, röda glas, elektriska höjd ca 34 cm

Bucklor, slitage

346326

2015-12-02