Helhornskniv

Helhornskniv
Helhornskniv
Helhornskniv
Helhornskniv
Helhornskniv
Helhornskniv
Helhornskniv
Helhornskniv
Helhornskniv
Helhornskniv

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VILLY ÅNESEN, helhornskniv, bladet märkt O. Rönnebu, slida och skaft i graverat renhorn, daterad och signerad VÅ 1993, längd 18 cm

346350

2016-01-21