Bordspendyl empire
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSPENDYL, empire, alabaster, förgyllda beslag, läsande kvinna vid oljelampa, höjd ca 40, 30x13 cm
Nyckel saknas, skador, lagningar, del av pendel medföljer (bl a tyngden), ett sidobeslag saknas, ett beslag på dekoren (stolen) saknas, bakstycke
346351
2015-12-02