Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, empire, alabaster, förgyllda beslag, läsande kvinna vid oljelampa, höjd ca 40, 30x13 cm

Nyckel saknas, skador, lagningar, del av pendel medföljer (bl a tyngden), ett sidobeslag saknas, ett beslag på dekoren (stolen) saknas, bakstycke

346351

2015-12-02