Gunnar Wallentin oljemålning

Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR WALLENTIN 1905-1997): Flicka med stockrosor, signerad Gunnar Wallentin -38, olja på duk, 79 x 71 cm

346363

2015-12-02