John-Erik färglitografi

John-Erik färglitografi
John-Erik färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942): "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, 46/360, färglitografi, bladmått 53 x 63 cm

Kuntoraportti

346366

Päivämäärä:

2015-12-02