John-Erik färglitografi
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942): "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, 46/360, färglitografi, bladmått 53 x 63 cm
Kuntoraportti
346366
Päivämäärä:
2015-12-02