Oskar Bergman akvarell och täckvitt

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

OSCAR BERGMAN (1879-1963): Vårlandskap, signerad och daterad Oskar Bergman april 1940, akvarell och täckvitt, ca 36 x 50 cm

346372

2015-12-02