Louis Sparre oljemålning
Valmis
2015-12-02
346375
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
LOUIS SPARRE (1863-1964): "Västerhavet", signerad och daterad L. Sparre 35, olja på pannå, ca 38 x 54 cm