Ester Kjerner oljemålning

Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ESTER KJERNER (1873-1952): Stilleben med krus, signerad och daterad E Kjerner 1929, olja på duk, ca 44 x 34 cm

346378

2015-12-02