Susanne Krage oljemålning

Susanne Krage oljemålning
Susanne Krage oljemålning
Susanne Krage oljemålning
Susanne Krage oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUSANNE KRAGE (Danmark, född 1946): "Bröllopsfesten", signerad och daterad S. Krage -78, olja på duk, ca 35 x 45 cm

Obetydligt färgbortfall

346386

2015-12-02