Alberto Contreras oljemålning

Alberto Contreras oljemålning
Alberto Contreras oljemålning
Alberto Contreras oljemålning
Alberto Contreras oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALBERTO CONTRERAS (USA 1933): "No 388", signerad och daterad Contreras No 388 68 a tergo, olja på duk, ca 45 x 45 cm

Oramad

346397

2015-12-02