Per Gunnar Thelander färgetsning
2015-12-02
346407
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Potatis till häst, signerad Pg Thelander, 124/180, färgetsning, ca 46 x 64 cm