Tommy Östmar färglitografi

Tommy Östmar färglitografi
Tommy Östmar färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOMMY ÖSTMAR (1934-2007): Skogsnymfer, signerad och daterad Tommy Östmar -73, 45/60, färglitografi, ca 50 x 63 cm

346418

2015-12-02