Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVÄN GRANDIN (1906-1982): Stilleben, olja på pannå, signerad Grandin, ca 67x55 cm
346433
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här