efter Matisse

efter Matisse
efter Matisse

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRI MATISSE, efter, Nu bleu, signerad och daterad i trycket, färgserigrafi, bladmått 49 x 40 cm

Ej ramad

346434

2015-12-05