Skultuna bägare

Skultuna bägare
Skultuna bägare
Skultuna bägare
Skultuna bägare

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPAR / MUGGAR, 8 st, Skultuna, delvis förgylld metall / mässing, 1900-talets senare del, utsvängd mynning, bas i vitmetall, märkta Skultuna 1607 Y10, höjd ca 6,5 cm

Bruksslitage

346436

2015-12-05