Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, stämplar C. F. Källström, Malmö 1911, gustaviansk stil, cylindrisk form, fyra fötter med bladdekor, delvis förgylld, kaffekannans höjd 24 cm, vikt ca 1012 g
346451
2015-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här