Kaffeservis 3 delar silver

Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver
Kaffeservis 3 delar silver

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, stämplar C. F. Källström, Malmö 1911, gustaviansk stil, cylindrisk form, fyra fötter med bladdekor, delvis förgylld, kaffekannans höjd 24 cm, vikt ca 1012 g

346451

2015-12-09