Stilleben 17/1800-tal

Stilleben 17/1800-tal
Stilleben 17/1800-tal
Stilleben 17/1800-tal
Stilleben 17/1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Stilleben, olja på pannå, ca 54x44 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Pannå med sprickor, mindre färgbortfall, restaurerad

346453

2015-12-03