Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Stilleben, olja på pannå, ca 54x44 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Pannå med sprickor, mindre färgbortfall, restaurerad
346453
2015-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här