Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGE WARD TJUNGURRAYI (Australien, född 1947), "Milky Way Dreaming", färgserigrafi, signerad med fingeravtryck, numrerad 355/400, ca 53 x 74 cm
346460
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här