Märklin tågset
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, bestående av: disellok 3142, ellok 3030 sam 9 vagnar, ca 65 rälsbitar, övergång, 5 växlar samt bro, diverse byggnader olika fabrikat medföljer
Skador, slitage, funktioner ej provade
346483
2015-12-02