Märklin tågset

Märklin tågset
Märklin tågset
Märklin tågset
Märklin tågset
Märklin tågset
Märklin tågset
Märklin tågset
Märklin tågset
Märklin tågset
Märklin tågset
Märklin tågset
Märklin tågset

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, bestående av: disellok 3142, ellok 3030 sam 9 vagnar, ca 65 rälsbitar, övergång, 5 växlar samt bro, diverse byggnader olika fabrikat medföljer

Skador, slitage, funktioner ej provade

346483

2015-12-02