Curt Asker

Curt Asker
Curt Asker

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CURT ASKER (född 1930), "Skott", signerad Curt Asker, färglitografi, 181/270, bladmått ca 63 x 44 cm

346490

2015-12-02