Lehmann Titania
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LEHMANN TITANIA 779, 1930-38, limousine i lackerad plåt i rött och blått, med förare, spiralfjäderverk, batteridriven belysning, längd 25,5 cm
Rostskador, smärre bucklor, glödlampor till strålkastare saknas
346499
2015-12-02