Estrid Ericson Björn Trädgårdh

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESTRID ERICSON och BJÖRN TRÄDGÅRDH, Svenskt Tenn, 1900-talets första hälft, tenn och mässing, längd ca 22 cm

Slitage

346504

2015-12-02