Gunilla Allard
2015-12-02
346511
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GUNILLA ALLARD, fåtöljer, 1 par, Cinema, för Lammhults, stomme i svartlackerat stålrör, röd läderklädsel, sitthöjd 43, höjd 75, bredd 56 cm
Skador på lädret av tejp, slitage