Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHUCO "TRIP-TRAP" BJÖRN, omkring 1900-talets mitt beige plysch, bruna ögon i glas, tassarna med hjul, björnen rör på benen då man drar den efter sig, längd ca 23 cm,
Slitage
346512
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här