Schuco björn

Schuco björn
Schuco björn
Schuco björn
Schuco björn
Schuco björn
Schuco björn

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHUCO "TRIP-TRAP" BJÖRN, omkring 1900-talets mitt beige plysch, bruna ögon i glas, tassarna med hjul, björnen rör på benen då man drar den efter sig, längd ca 23 cm,

Slitage

346512

2015-12-02