Robert Cox

Robert Cox
Robert Cox

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT COX (samtida), Blomsterstilleben med bl a tulpaner, olja på pannå, signerad R Cox, ca 40 x 51 cm

346513

2015-12-02