Patric Hellgren

Patric Hellgren
Patric Hellgren

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PATRIC HELLGREN (1900-tal): Sjöbodar, objekt, signerad och daterad PH-96, ca 130x42 cm

Slitage, enstaka detaljer kan saknas

346515

2015-12-02