Omega Seamaster

Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OMEGA, herrarmbandsur, Seamaster Automatic, guld på stål, 1960-tal, diameter ca 35 mm, originalarmband medföljer

Slitage, urtavlan med bortfall

346516

2015-12-02