Plilip von Schantz

Plilip von Schantz
Plilip von Schantz

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Lökar, signerad v Schantz -82, 22/180, färglitografi, signerad v Schantz -83, 37x49 cm

346517

2015-12-02