Bricka glas med silvermontering

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRICKA, Ryssland, slipat glas med förgylld silvermontering, längd 34x24 cm

Mindre skador vid monteringen

346523

2015-12-02