James Coignard

James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): (2), Kompositioner signerade och numrerade J. Coignard ?/75 vardera, carborundumgravyrer, bladmått 55,5x44 resp 57x47 cm, oramade

346526

2015-12-03