James Coignard

James Coignard
James Coignard

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Kompositioner signerade och numrerade J. Coignard 13/50, carborundumgravyr, bladmått ca 66x101 cm

Bladet löst i ramen

346527

2015-12-03