Joan Miro
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): ur Maravillas con Variationes Acrosticas, färglitografi, 1975, signerad och numrerad Miro 38/75, editerad av Poligrafa, Barcelona, 53x74,5 cm
LITTERATUR: Cramer 1055, Mourlot 1057
Gulnad, bladet löst i ramen
346533
2015-12-03