Ulf Greder

Ulf Greder
Ulf Greder

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF GREDER (född 1949): "Gainsborough last quartet", signerad och numrerad, Ulf Greder, VI/XXX, färgserigrafi, 92x77

Saknar glas

346534

2015-12-03